06.06.2020 - CACIB Becej - Serbia

judge: Rada Istvan (Hungary)

 

BROWN MALES

 

Baby class:

Guardians Of Olympus ANAKIN SKYWALKER (PoR Taymir - Cora v. Traumfantasy)

RIO de Noche Negro (Ghost Gamon v. Ashanti Legend - Bastille de Noche Negro)

 

Youth class:

Exc.1, PRM - Tahi-Reme HUGO (Eutay del Nasi - Tahi-Reme Ono)

 

Working class:

Exc.1, CAC - Capo Di Patria SALVADOR CARAMEL (Cowboy Lucky di Altobello - Angel of Shaytan Betty Boop)

 

Champion class:

VICTOR di Altobello (Quiz v. Schwatzen Kraft - Tijana Daria di Altobello)

 

 

BROWN FEMALES

 

Baby class:

Guardians Of Olympus ALPHA (PoR Taymir - Cora v. Traumfantasy)

 

Puppy class:

Angel of Shaytan KALINA (PoR Shaytan - Angel of Shaytan Miss Masha)

 

Youth class:

Draco Dominus ATHENA (PoR Chingay - Steel Dragon Leones)

POLLY v. Hunnoterra (Destiny's Phoenix Nadal - Yolanda Pride of Hunnoterra)

ZAMRA ZOOI v. Nollyzor (Angel of Shaytan Manni - Harmony Haidy Ginga House)

 

Intermediate class:

Capo Di Patria AENERY OF EVEL FREEDOM (Hazar di Altobello - Cindy Crawford od Telepa)

 

Open class:

Angel of Shaytan ENJOY (Quiz v. Schwarzze Kraft - Angel of Shatan Aurelia)

 

Champion class:

LENKA di ALtobello (Von William Wallace di ALtobello - Honey Moon di Altobello)

 

 

BLACK MALES

 

Baby class:

Guardians of Olympus AEGON TARGARYEN (PoR Taymir - Cora v. Traumfantasy)

Sculptor's Dobermann LEON (Tahi-Reme Chico - Nirvana di Altobello)

 

Youth class:

Exc.1, PRM - Giddy Blossom MATEO (Pepe di Casa Giardino - Giddy Blossom Fei)

Exc.2 - Angel of Shaytan MAO ZEDONG (Colt di Perlanera - Pride of Russia Chernika)

SUPER STAR di Altobello (Hazar di Altobello - Rita Oro di Altobello)

 

Intermediate class:

Exc.1, CAC, res.CACIB - KALASHNIKOV of Djarmati (Freak Brutus of Djarmati - Fort Bellators Jugoslavia)

Barymar APRAKSIN FOR FRANKENBURG (PoR Chongar - Kalina v. Frankenburg)

Capo di Patria PACO (Cowboy Lucky di Altobello - Cindy Crawford od Telepa)

 

Open class:

Exc.1, CAC, CACIB, BOB - Giddy Blossom TEODOR (Dura Lex Polonia Hussaro Aquilae Ala - Theodora Titta di Altobello)

 

Champion class:

HAZAR di Altobello (Da Vinci el Greco Nero - Tijana Daria di Altobello)

 

 

BLACK FEMALES

 

Baby class:

Vp.1, Best Baby - Angel of Shaytan SUNSHINE (Victor del Nasi - Triona Angel of Shaytan)

Guardians of Olympus ARIA STARK  (PoR Taymir - Cora v. Traumfantasy)

Tahi-Reme JUANA (Quarz de Andreoli - Tahi-Reme Tuttiefruttie)

 

Puppy class:

AJASOFIJA di Altobello (Viktor di Altobello - Omega di Altobello)

 

Youth class:

Exc.1, PRM, Best Junior - FOREVER FREEDOM di Altobello (Sant Kreal Ra - Farah 

DIRA fi Fahinera (Fahir Giddy Blossom - Caprice di Altobello)

 

Intermediate class:

Exc.1, CAC, CACIB, BOS - KARMA of Djarmati (Feak Brutus of Djarmati - Fort Bellators Jugoslavia)

Exc.2, res.CAC - Capo di Patria PAPAYA AYA (Cowboy Lucky di Altobello - Samanta of Evil Freedom)

 

Open class:

ORNELLA Renewal (Ares dei Nobili Nati - Absolute Adventage Tejat Posterior)

 

Working class:

Pride of Russia CHERNIKA (PoR Altay - Por Shelma)

 

Champion class:

Angel of Shaytan MADMOISELLE LENNA (Colt di Perlanera - Por Chernika)